Виноградівська ЗОШ І-ІІІст №1 Субота, 22.06.2024, 18:11

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Учнівське врядування | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 220

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Банери

Департамент освіти і науки
Закарпатської ОДА

Виноградівське управління освіти, молоді та спорту


Редакційна комісія

1. Голова - Земко Стефанія 9-А

2. Дусин Крістіна 9-Б

3.Трикур Вікторія 10-Б

4. Рейпаші Даніелла 11-Б

5. Лях Яна 9-Б

Педагог-консультант-Карабаза В.М.(вчитель образотворчого та трудового мистецтва)

Графік засідань-друга п”ятниця місяця о14:30

Санітарна комісія

1.Голова-Візантій Вікторія 9-Б

2.Параска Ірина 10-Б

3.Роман Ізабелла 9-А

4.Гандера Віталій 9-А 

5.Неймет Даніель 9-А

 

Консультант-Любка О.Ю.(медична сестра)

Графік засідань-другий четвер місяця о 14:30

Учнівський комітет

1.Голова учкому-Левчак Олександра 11- Б

2.Заступник голови учкому-Чепак Ульяна 11-Б

3.Секретар-Попович Ангеліна 9-А

4.Костроба Ангеліна 11-Б

5.Куруц Евеліна 9-Б

6.Земко Стефанія 9-А

7.Зейкан Софія 9-Б

8.Візантій Вікторія 9-Б

9.Левчак  Олександра 11-Б

10.Брецко Вікторія 8-Б

11.Буря Вероніка 8-Б

12.Санісло Кароліна 10-Б

13.Роман Ізабелла 9-А

14.Гандера Віталій 9-А

15.Неймет Даніель 9-А

16.Шуба Іванна 9-А

17.Кормош Мирослава 8-В

18.Феневгазі Даніелла 8-В

19.Кобаль Агнесса 8-В

20.Русин Крістінам9-Б

21.Трикур Вікторія 10-Б

22.Райпаші Даніелла 11-Б

23.Лях Яна 9-Б

24.Росоха Олександр 11-Б

25.Голубка Микола 11-А

26.Несух Анатолій 11-А

27.Попович Емілія 11-А

Консультант – Палош С.В.(заступник керівника з виховної роботи)

Графік засідань – перший віторок місяця о 14:30

              Культмасова комісія

1.Голова-Зейкан Софія 9-Б

2.Шуба Іванна 9-А

3.Кормош Мирослава 8-В

4.Феневгазі Даніела 8-В

5.Кобаль Агнесса 8-В

Педагог-консультант- Палош С.В.(заступник керівника з виховної роботи)

Графік засідань-перша п”ятниця місяця о 14:30

Навчальна комісія

1.Голова –Костроба  Ангеліна 11-Б

2.Чепак Ульяна 11-Б

3.Левчак Олександра 11-Б

4. Брецко Вікторія 8-Б

5.Буря Вероніка 8-Б

Педаго-консультант – Попович Г.Ю.

Графік засідань-другий вівторок місяця о 14:30

Спортивна комісія

1.Голова- Куруц Евеліна 9-Б

2.Росоха Олександр 11-Б

3.Голубка Микола 11-А

4.Несух Анатолій 11-А

5.Попович Емілія 11-А

 

Педагог-консультант – Коложварі О.С.(вчитель фізичної культури)

Графік засідань-перший четвер місяця о 14.30

 


Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1© 2024
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1